ست آشپزخانه بهباف آذر

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

بهباف آذر

ست آشپزخانه بهباف آذر 
از قدیم الایام یکی از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه ها دمکنی و پیش بند و ... بوده است. برای دم کردن برنج از پارچه های نخی استفاده می شد و کار آشپزی با همان وسایل ابتدایی پیش می رفت  و شاید اصلا توجهی به زیبایی این وسائل نمی شد. اما رفته رفته آشپزخانه‎ ها به شکل امروزی (بخوانید اُپن) در آمد. یعنی آشپزخانه به جزئی از اتاق پذیرایی یا نشیمن تبدیل شد. حالا دیگر اگر مهمانی به خانه وارد بشود و به اتاق پذیرایی راهنمایی بشود حتما نگاهش به آشپزخانه هم میفتد. امروزه خانواده ها علاوه بر کاربردی بودن وسایل آشپزخانه باید به زیبایی آنها هم توجه کنند و البته این مسئله هزینه های خانواده را نیز افزایش داده است. پس امروزه محصولاتی مورد پسند واقع می شوند که علاوه بر زیبایی، کاربردی و با کیفیت باشند.
یک دیگر از مشخصه های مهم در تولید محصولات، توجه به سلیقه و سبک زندگی ایرانی است. آشپزهای حرفه ای می دانند که اگر بخواهند برنج ایرانی را به شکلی که مناسب برای مجالس است، در بیاورند، باید از پارچه های نخی به عنوان  دمکنی استفاده کنند تا جذب بخار آب به خوبی صورت گرفته و قطرات آب تشکیل شده به داخل برنج برنگردد. حال اگر به جای پارچه نخی از چیزی که جذب بخار آب بالاتری دارد استفاده شود، قطعاً کیفیت پخت برنج بالاتر رفته و به اصطلاح برنج شفته نشده و مناسب برای مجالس و مهمانی ها می شود. حوله علاوه بر این که از جنس نخ پنبه است به دلیل نوع بافتش دارای سطح تماس بیشتر با بخارهای درون قابلمه بوده و بخار آب بیشتری را به خودش جذب و در خودش حفظ می کند. ست آشپزخانه بهباف آذر از جنس حوله ساخته شده است، تا بتواند علاوه بر زیبایی، یک محصول کاربردی و با کیفیت و متناسب با طبع و سلیقه ایرانی را ارائه دهد.
سایر قطعات هم مثل نم گیر ظروف و پیش‎ بند و آویز هم که اساساً باید دارای ماهیت آبگیری بیشتر باشند، بر همین اساس حوله باز هم گزینه بسیار خوبی برای این ساخت این قطعات است.
حوله همچنین ضریب انتقال دمای پایین تری نسبت به پارچه داشته و برای دستکش فر و دستگیره قابلمه انتخاب خوبی است.
طراحان گروه حوله بهباف آذر دو مشخصه زیبایی و کاربردیی بودن را مدنظر قرار دادند تا بتوانند محصولی مفید را به ارمغان بیاورند.

توضیحات کالا

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ست آشپزخانه بهباف آذر

// https://api.whatsapp.com/send?phone=+Line 1: Unexpected token *&text=%20Line 1: Unexpected token * var yourNumber = "989335102091" var yourMessage = "salam is not defined"